Al. Jerozolimskie II (Śródmieście)

Apartament znajduje się w Alejach Jerozolimskich pomiędzy dworcem PKP i PKS Warszawa Zachodnia a Placem Zawiszy w budynku strzeżonym. W skład apartamentu o powierzchni 52 m2 znajdującego się na 12 piętrze wchodzą dwa pokoje, kuchnia, łazienka i przedpokój z pełnym wyposażeniem. Możliwość zakwaterowania do 4 osób. W sypialni znajdują się dwa pojedyncze łóżka a w drugim pokoju rozkładana dwuosobowa kanapa .W skład wyposażenia wchodzą odbiornik TV LCD, internet z WI-FI, lodówka, elektryczna płyta grzewcza, kuchenka mikrofalowa, czajnik elektryczny, naczynia kuchenne, talerze, sztućce, pralka, żelazko, deska do prasowania, ręczniki, pościel, oraz środki czystości.

Do apartamentu należy zadaszone miejsce postojowe, (wielkość ograniczona dla samochodów o średnich gabarytach) dodatkowo płatne 20 zł/dobę.

5 minut do Placu Narutowicza i Plac Zawiszy(węzły komunikacyjne-linie tramwajowe 1,7,9,15,20,25,32,35), 20 minut do Dworca Centralnego i stacji metra Centrum, 5min.do dworca PKP i PKS Warszawa Zachodnia.